Nata gala e Tangram, ‘Tuman kuqe’ me gëzim e hare nga Juliana Pasha
17/06/2017 - 21:36

Artistja e njohur, Juliana Pasha është e ftuar në emisionin ‘Tangram’ në natën e katërt gala gjatë viteve.
Ajo ka kërcyer e kënduar me ‘Tuman kuqe’ për të gjithë publikun dhe fëmijët duke sjellë një energji pozitive në të gjithë sallën.

Kjo është hera e tretë që 37-vjecarja nderon me praninë e saj duke i dhënë fëmijëve certifikata për pjesëmarrjen e tyre në emision.

Ndërkohë, nata do të vijojë dhe do të ketë të tjerë të ftuar të cilët do të performojnë për publikun dhe të pranishmit.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
BOOM/ Djegia e mbeturinave po helmon banorët e Çorumit (20 tetor 2017)

Close