Në çantën e Valbona Halilit: “Ka apo s’ka lek dhe sa lek ka”
11/10/2017 - 9:34

Në emisionin ‘Ditë e Re’  në rubrikën e përjavshme “Në çantën e …” këtë herë është përgjedhur këngëtarja e dashur dhe shumë e pëlqyer Valbona Halili.

Çanta e Valbonës është hulumtuar, zbrazur dhe kontrolluar nga Zogu i Tiranës për të zbuluar ‘ka apo s’ka lekë dhe sa lekë ka’.

Ky është një detaj që këngëtarja e njohur ka vendosur që ta mbajë sekret pasi lekët për të nuk tregohen.

/Oranews.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento