Në prag të fejesës, aktori i njohur ndahet nga e dashura
13/10/2017 - 14:46

Robert Pattinson dhe e dashura e tij  FKA Twigs i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, vetëm tre mauj pasi aktori deklaroi se ishin pothuajse të fejuar.

Çifiti nisi marrëdhënien e tyre në shtaor 2014 dhe mendohet se janë fejuar vetëm 7 muaj më vonë, megjithëse kanë refuzuar që ta konfirmojnë  apo ta mohojnë thashethemin.

Ylli i Twilight thuhet se i ka dhënë fund romancës 3-vjeçare pasi mendohet se është lodhur nga fakti që janë larg njëri-tjetrit.

“Muajt e fundit ata kanë kaluar shumë pak kohë së bashku,”-raporton një burim për The Sun.

31-vjeçari është i lodhur nga ky fakt ndaj ka vendosur të heqë dorë nga kjo lidhje dhe u ka thënë miqve se janë ndarë pavarësisht se ndjejnë shumë për njëri-tjetrin.

/Oranews.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento