Një ‘ëngjëll’ në Troia
10/10/2017 - 8:35

E kush ka nevojë për krahë që të jetë ëngjëll?! Padyshim që Izabel Goulart nuk ka nevojë.

Ajo është një nga supermodelet më të mira të Victoria Secret  dhe asnjëherë nuk heziton që të shfaqë aftësitë e saj.

Ylli i pasarelave është fotografuar në Troia në Portugali ndërsa tregoi format e saj me bikini të zeza.  Pavarësisht se jemi në tetor 32-vjeçarja po i  shfrytëzon në maksimum temperaturat e larta.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento