‘Nuk ka dashni’ për Greta Koçin dhe Genc Prelvukajn
16/06/2017 - 9:05

Këngëtarët e njohur shqiptar Genc Prelvukaj dhe Greta Koçi kanë zyrtarizuar se do të vijnë së bashku për të sjellë një projekt të ri. Përmes një fotoje të hedhur në rrjetin e tyre në Instagram, dyshja ka bërë të ditur se projekti i ri do të dalë këtë të shtune në orën 13:00. Titulli i kësaj kënge do të jetë “Nuk ka dashni”.

Ajo çfarë nuk dyshojmë është se kjo këngë do të shëndrrohet në super hit.

 

Te shtunen ,17.06.2017 ,ora 13:00 publikohet bashkpunimi yne i pare😍#nukkadashni @gencprelvukaj 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

A post shared by GRETA KOCI – Singer 🎤 (@gretakoci1) on

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
“Pra kur ligjin e shkelim ne quhet krim, kur e shkel qeveria quhet politikë?”

Close