Po pozonte topless, modelja bie nga shkëmbi
13/10/2017 - 9:11

Ajo mendonte se do të zinte faqet e para të mediave rozë me foto topless, por Kate Upton e ka bërë këtë për një arsye tjetër.

Ndërsa pozonte, e veshur vetëm me fund duke mbuluar gjoksin me duar, për Sports Illustrated në Aruba modelja ka rrëshkitur nga shkëmbi duke rënë në ujë.

25-vjeçarja e ka marrë me shumë sportivitet incidentin pasi është fotografuar e mbuluar me peshqir dhe duke qeshur.

 

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter