Rihanna me fustan transparent në Young Fashion Designer
17/06/2017 - 13:32

Nëse ka një njeri që di si të tërheqë gjithmonë vëmendjen, ajo është padyshim Rihanna.

Bukuroshja është shfaqur me një fustan transparent në cermonimë e dhënies së çmimeve të modës dhe padyshim që ky fustan do të jetë trendi më i ri i modës.

Superstari i muzikës ishte e ftuara e nderit në Young Fashion Designer : LVMH Prize 2017 Edition në Louis Vuitton të premten në Paris.

Ajo i dorëzoi çmimin fitueses Marine Serre, një stilitste e ardhshme franceze.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
“Pra kur ligjin e shkelim ne quhet krim, kur e shkel qeveria quhet politikë?”

Close