Rihanna, sensuale në klipin e ri
17/06/2017 - 16:45

Këngëtarja e njohur amerikane, Rihanna ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar ‘Wild Thoughts’ në bashkëpunim me Dj Khaled dhe Bryson Tiller.

 Ajo ka sjellë muzikë ritmike që i përshtatet më së miri sezonit të verës. Këtë herë, Rihanna ka zgjedhur që të bëjë lëvizje shumë sensuale dhe provokuese në klipin e ri.

 E veshur me fustan blu duket shumë joshëse teksa qëndron në dhomë dhe në disa skena me një bluze transparente që i nxjerr gjoksin në pah, 29-vjecarja ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

 Duket se ky projekt është pritur mirë nga publiku dhe ka marrë komente pozitive që në minutat e para.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
BOOM/ Djegia e mbeturinave po helmon banorët e Çorumit (20 tetor 2017)

Close