Rikthehet fuqishëm Kimberley
10/10/2017 - 8:56

Për herë të fundit ajo është parë duke shijuar pushimet në Ibiza por Kimberley Garner iu është rikthyer punës duke shfaqur më të mirën e saj ndërsa pozonte për markën e saj të fundit të veshjeve.

 Ish ylli i ‘Made in Chelsea’  shfaqi fizikun e saj të tonifikuar në bredetin e ishullit Balearic.

E veshur me bikini të zeza 27-vjeçarja bjonde zbluoi belin e saj të hollë dhe dukej mahnitëse.

Rikthehet fuqishëm Kimberley

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento