Rita Ora na prezanton me ‘partnerin’
12/10/2017 - 20:24

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora është nisur për një udhëtim, në të cilin e shoqëron partneri i saj.

Në një fotografi të publikuar në Instagram, ajo shkruan: “Përsëri për rrugë. Unë me partnerin tim.”

Nuk bëhet fjalë për një mashkull në jetën e saj, por për një cantë që duket si arush. Duket se kjo është e preferuara e këngëtares, të cilën e merr shpesh në udhëtimet e saj dhe e konsideron si partner.

26-vjecarja vazhdon të punojë për projekte të reja muzikore ndërkohë që po gëzon suksesin e Lonely Together dhe Your Song.

 

On the Road AGAIN. Me and my mate. #promoRun #lonelytogether #yoursong 🐻

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter