Rita Ora verbon, mbulohet e gjitha me diamante
18/06/2017 - 14:49

Rita Ora me një veshje joshëse, mbuluar me diamante, i ka verbuar të gjithë. Ylli i popit ka postuar një video në Instagram ku shfaqet shumë seksi.

Ajo shkruan në video: “Mbrëmjen e kaluar. Diamantet janë shokët më të mirë të vajzave.”

26-vjeçarja tregoi format e saj të mahnitshme me një korse të zezë të cilën e kishte kombinuar me një kapele me diamante.
Këngëtarja kishte dalë jashtë për darkë me miqtë e saj të cilët e inkurajonin që të këndonte “Happy birthday Mr President” ashtu siç bëri për John F. Kennedy në vititn 1962 Marilyn Monroe.

 

About last night 💎💎💎💎💎 Diamonds are a girls best friend 💎💎💎💎💎

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Duhanpirja, shkaku kryesor i kancerit të mushkërive

Close