Seks në këmbim të karrierës, Lindsay Lohan në mbrojtje të producentit
12/10/2017 - 8:36

Skandali seksual që ka përfshirë Hollywood ka ndarë edhe yjet më të mëdha të showbiz përsa i përket qëndrimeve të tyre.

Këngëtarja dhe aktorja me famë botërore Lindsay Lohan ka dalë në mbrojtje të një nga producentëve më të mëdhenj Harvey Weinstein. Manjati  i filmave akuzohet për ngacmim seksual dhe përdhunim nga aktore të famshme, midis tyre dhe Angelina Jolie.

Lohan shprehu mbështetjen e saj për Weinstein në një video në Instagram, të cilën e fshiu vetëm një orë më vonë. Sipas revistës People aktorja e ka postuar videon nga Emiratet e Bashkuara Arabe, ku aktualisht jeton.

“Ndihem shumë keq për Harvey Weinstein. Nuk mendoj se është e drejtë ajo që po ndodh.”

Lohan tha se gruaja e 65-vjeçarit, Georgina Chapman duhet të qëndrojë me të. Georgina deklaroi të martën se është ndarë nga bashkëshorti i saj pas skandalit.

“Ai kurrë nuk më ka bërë gjë mua, ne kemi bërë disa filma së bashku. Mendoj se e gjitha kjo duhet të ndalet.”

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter