‘Shokon’ Bebe Rexha: Mos u dashuro me mua
22/08/2017 - 18:59

Këngëtarja me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka publikuar një video në rrjetin social, Instagram ku shfaqet duke kërcyer dhe duke kënduar nën ritmet e një muzike të re.

“Gjithcka dua është të më dashuroni, por të mos bini në dashuri me mua,” – është teksti që këndon ajo.

Nuk dihet nëse bëhet fjalë për një projekt të ri muzikor, por Bebe ndodhet në Bangkok ku shfaqet e kuruar nga koka te këmbët.

Me një kostum rozë, ajo shpërndau dhe një fotografi të cilën e shoqëroi me përshkrimin: “Është bota e Bebe.”

Nuk na mbetet gjë tjetër vecse të presim nëse do jetë një hit i ri muzikor me këtë tekst.

 

Don’t fall in love with me

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

 

It’s a bebe world.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter