Skandali seksual “Weinstein”, nisin hetimet në Angli e SHBA
13/10/2017 - 8:52

Policia në të dyja anët e Atlantikut po heton Harvey Weinstein mbi akuzat për sulme seksuale, një skandal i madh që ka përfshirë botën e Hollywood.

Në londër, policia po heton një akuzë për sulm seksual kundër Weinstein ndërsa në New York, në qytetin e tij të lindjes, policia po heton pretendimet e viktimave të artikujve ‘bombë’ të New York.

Një ‘mal’ me akuza mbi rëndojnë mbi procudentin më të madh të Hollywood.  Ai përballemt me akuzën e përdhunimit, ngacmim seksual duke përfshirë edhe aktoret Gëyneth Paltroë dhe Angelina Jolie.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter