Stresi vjen me “Fake Love”
16/06/2017 - 10:06

Reperi i mirënjohur nga Shqipëria, Arkimed Lushaj i njohur si Stresi ka  publikuar projektin e tij më të ri.  Kësaj radhe reperi erdhi në një duet me këngëtarin Flor Bana. Kënga titullohet ‘Fake love’ dhe është kompletuar me videoklip. Klipi përmban mjaft skena interesante dhe provokuese.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Prokuroria: Anëtarë të Këshillit publikuan të dhëna që cënojnë hetimin

Close