Supermodelja “ndez” Italinë
18/06/2017 - 9:59

Emily Ratajkowski vazhdimisht shpërndan foto nga pushimet e saj ekzotike. Këtë herë supermodelja ka postuar disa foto me bikini gjatë një udhëtimi me varkë në bregdetin italian.

26-vjeçarja shfaqi format e saj trupore perfekte dhe dukej shumë seksi.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Më shumë