Urimi i veçantë i Ivanka Trump për ditëlindjen e babait të saj
15/06/2017 - 10:56

Presidenti i Amerikës, Donal Trump ka festuar dje 71-vjetorin e ditëlindjes.

Kjo është ditëlindja e parë që ai feston si president dhe s’kishte si të mos mungonte një urim shumë i veçantë i vajzës së tij Ivanka.

 35-vjeçarja ka postuar në rrjetin e saj social Facebook një  foto kur ishte fëmijë ulur në prehërin e Trump.

 “Gëzuar ditëlindjen babai im i mrekullueshëm. Shpresoj që viti i ardhshëm të jetë një vit akoma më i mirë!”

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter