Valbona Selimllari tregon trupin super në formë në plazh
31/08/2014 - 17:55

Ish Miss Shqipëria 1991 Valbona Selimllari ka zgjedhur bregdetin e Jonit për të kaluar disa ditë pushimesh.

Veshur me bikini kafe Valbona tregon trupin e saj në formë dhe të tonifikuar, foto e cila ka marrë shumë pëlqime dhe komplimente nga fansat në Instagram.

valbona

Picture 1 of 1

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter