Veprimi i truprojës së Kim Kardashian që i habiti të gjithë
15/06/2017 - 10:33

 Ndërsa shoqëronte Kim Kardashian në hotel, truproja e saj ka bërë një veprim që i ka habitur të gjithë.

 Ai i vendosi duart  në të pasamet e shumëpërfoluara të yllit të showbiz. Fotot janë bërë virale dhe kanë pushtuar mediat.

Bukuroshja po kthehej nga Samiti i Grave në Forbes në New York.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Më shumë