A duhet të arrestohet Saimir Tahiri? Shqiptarët ndahen në qëndrime
22/10/2017 - 9:55

Kërkesa e Prokurorisë për arrestimin e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri ka qenë lajmi më i bujshëm jo vetëm në vend.

Interesi i gjerë publik se çfarë do të ndodhë me fatin e ish-ministrit ka shtuar gjerësisht vëmendjen.

Një sondazh i publikuar në faqen e Facebook të Ora News, ka marrë mbi 5 e 300 komente dhe qytetarët ndahen midis “Po” dhe “Jo” për arrestimin e zt.Tahiri.

Sondazhi i thjeshtë ka arritur tek rreth 300 mijë njerëz, e të shumta kanë qenë edhe pëlqimet.

/Ora News.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Më shumë