Fushata “100 km ecje” - Blushi në Korçë: Libra, forca që mbron vendin nga krimi
19/06/2017 - 14:49

Kryetari i Libra-s Ben Blushi në vijim të fushates “100 km ecje” në qytetin e Korçës, është takuar me simpatizantë, biznesmenë dhe të papunë. Blushi i ftoi të gjithë të votonin për Librën me numrin 18.

Në takimet me qytetarë ai ju premtoi atyre mbështetjen e Librës si e vetmja forcë që ka dalë në rrugë për t’i mbrojtur nga krimi dhe korrupsioni.

Vetëm shenjimi i numrit 18 në fletën e votimit, sipas Blushit do të mund t’ui japë zgjidhje jo vetëm këtyre problemev, por edhe shumë shqetësimeve të tjera.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
“Tahiri”, Prokuroria nuk çon prova në Kuvend për heqjen e imunitetit

Close