E pazakontë/ Vdes në varreza!
08/09/2017 - 18:06

Një 63 vjeçar ka ndërruar jetë papritur në varreza.

Ngjarja ka ndodhur të enjten në fshatin Farkë e Vogël në Tiranë, ku shtetasi me iniciale P.B, banues në fshatin Farkë e Madhe ka humbur jetën për shkaqe natyrale.

Policia bën me dije se i ndjeri ishte punëtor pranë varrezave.

“Nga veprimet e kryera rezulton se, vdekja ka qenë natyrale”, sqaron policia.

Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë  për vlerësim.

/Ora News.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento