Zëvendëson Shtyllën - Genc Gjonçaj emërohet Sekretari i Përgjithshëm i Kuvendit
12/10/2017 - 18:48

Genc Gjonçaj do të jetë Sekretari i ri i Përgjthshëm i Kuvendit, duke zëvendësuar në këtë detyrë Albana Shtyllën e cila u zgjodh në organet e Vettingut.

Më herët Gjonçaj mbante postin e Sekretarit të Përgjithshëm në Ministrinë e Brendshme.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Më shumë