Akuza - Kryemadhi: Rama rrezik kombëtar, bashkëqeveris me krimin
12/10/2017 - 22:48

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi akuzon kryeministrin Edi Rama për lidhje me krimin. Ajo ka publikuar dy foto në fb, përmes të cilave tregon se me kë po bashkëqeveris realisht Edi Rama.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter