Matura 2017, këtu gjeni rezultatet e provimit të Gjuhës së Huaj
19/06/2017 - 12:50

Dalin rezultatet e provimit të Maturës Shtetërore për Gjuhën e Huaj. Rezultatet janë publikuar në faqen zyrtare të Agjencisë Kombëtare të Provimeve.

Të gjithë maturantët mund të shikojnë rezultatin duke klikuar këtu.

 

Matura 2017. Rezultatet e  provimit të Gjuhes se Huaj 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

 1. Anonymous says:

  172033400030

 2. Kristjana Grina says:

  Rezultat e provimit te anglishtes d1

 3. fatmir says:

  pershendetje rezulatet e provimeve a merren me ikyt id j 90502039v

 4. sara says:

  Rezultatet e matures

 5. nertil aluku says:

  Nr ne pro in 2024

 6. Oligerta Bitri says:

  English

 7. Anonymous says:

  Shkolla profesionale kamez

 8. Rizah says:

  Anglisht

 9. anduela kola says:

  pergjigjja e provimit te anglishtes

 10. Kristina Koromani says:

  1703023000309

 11. Xhesika koca says:

  172631400029 a mund ta gjeni noten time

 12. Xhesika koca says:

  172631400029

 13. Lukam says:

  Provimet e lirimit 2017

  notat

 14. anonim says:

  Anglisht

 15. aferdita says:

  Pergjigjet e provimeve

 16. Elsuida says:

  172428300115

 17. Anonymous says:

  Përgjigjja e provimit të anglishtes 2017 shkolla 9vjeçare ymer mataj zapod kukës

 18. Perikli mhilli says:

  Notat e provimit

Komento