Situata - Minatorët angazhohen të shuajnë flakët në Martanesh
28/08/2017 - 14:20

Flakët që vazhdojnë të jenë aktive prej tre ditësh në zonën e Martaneshit po rrezikohen dhe banesat.

Zjarri rrezikon minierat prandaj shumë minatorë janë angazhuar vullnetarisht bashkë me shërbimin zjarrfikës për të shuar flakët

/Oranews.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Amerika nuk mbështet version tjetër të Demarkacionit

Close