Pas mesnatës nis shiu, shikoni hartën ku do ketë me shumë reshje
08/09/2017 - 17:27

Ditën e shtunë pothuajse në të gjithë territorin do të ketë reshje shiu

“Meteoalb” ka përditësuar edhe hartën e rreshjeve që pritet të bien në orët e para të mëngjesit.

Sic shihet nga harta zonat ku do të ketë më shumë shi,  janë Tirana, Kruja Lezha dhe Shkodra. 

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter