Inisiativa - Pas Velipojes, Rama mbledh qeverinë në Vlorë
12/10/2017 - 14:07

Pas Velipojës, kabineti qeveritar do të mblidhet në qytetin e Vlorës këtë fundjavë.

Mbledhja do të jetë ditën e premte dhe të shtunë dhe bëhet në vijim të pororisë së kryeministrit për të zhvendosur qeverinë në rrethe.

/Oranews.tv/ 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter