Replikat - Rama i përgjigjet Kurtit: Unë nuk fal as det jo më tokë
28/09/2017 - 18:02

Kryeministri Edi Rama iu përgjigj shkurt në rrjetet sociale ish-kreut të Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, duke theksuar se kufijtë nuk përcaktohen me opinione.

Rama: I dashur Albin! Faktet s’janë opinione dhe kufijtë nuk përcaktohen me opinione! Sa për tokën po ta kujtoj që unë nuk fal as det jo më tokë.

Kurti-Ramës: S’kemi tokë për të falur, zbato marrëveshjet Shqipëri-Kosovë

Reagimi i Kurtit, Vasili: Rama ia fali tokën mbjelljes së drogës

/Ora News.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Më shumë