Ora 8:30 - Rama shtyn Komunikimin e Javës për nesër në mëngjes, ja për çfarë do flasë
22/10/2017 - 18:10

Kumunikimi i Javës, që kryeministri e mban çdo të dielë në orën 18:00 këtë javë ka vendosur që ta mbajë ditën e nesërme, në orën 8.30, përpara Grupit Parlamentar Socialist.

Komunikimi do të ketë si temë kërkesën e Prokurorisë së Krimeve të Rënda lidhur me deputetin Saimir Tahiri.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter