Shikoni si u përplasën dy makinat në qendër të Korçës
09/09/2017 - 9:22

Një aksident ka ndodhur në qendër të Korçës. Një mjet tip Golf ka përplasur mjetin tip Mercedez dhe kanë mbetur të lënduar dy shoferët.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e së shtunës (9 gusht), raporton Paulo Hila, dëshmitar në vendngjarje.

Në makinë ndodheshin vetëm shoferët, të cilët janë nën kujdesin e mjekëve. Policia po bën ekspertizën për të zbardhur edhe ngjarjen.

Videoja amatore mbërriti në redaksinë e Ora News. 

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter