Zbulohet fotoja e të fortit të Shijakut në “çadrën e lirisë”
13/10/2017 - 12:02

Kjo është fotoja e të fortit të Shijakut Durim Keçi, për të cilin kryeministri Rama tha se ishte në “cadren e lirisë” gjatë protestës së PD. 

Foton e bëri publike, kryeministri Edi Rama si përgjigje ndaj Bashës, i cili një ditë më parë publikoi një foto të Blendi Klosit me Durim Keçin gjatë fushatës së 2013.

Ndërkohë edhe kryetarja e LSI Monika Kryemadhi publikoi një foto të kryeministrit Rama me disa persona që janë në kërkim.

Lexo me shume: Rama-Bashës: Trafikantin në foto me Klosin e kishe në “çadrën e lirisë”

 Kryemadhi: Rama rrezik kombëtar, bashkëqeveris me krimin

 “La Republica” për Durim Keçin: Bosi i mafies shqiptare u arratis

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

  1. hysniu says:

    Eiii edhe gomari im ka bere foto aty aman nzirreni ne tv

Komento